Sklad vrtca

Vrtec Vrhovci je novembra 2011 ustanovil neprofitni Sklad Vrtca Vrhovci, v katerem  na različne načine zbiramo finančna in materialna sredstva, z namenom zviševanja standarda Vrtca Vrhovci in pomoč otrokom iz socialno šibkih družin pri letovanju, zimovanju, vrtcu v naravi ter otroških prireditvah.

Sklad Vrtca Vrhovci se je prvič predstavil leta 2012 na prireditvi “Z roko v roki”. Od takrat se srečanja odvijajo vsako leto.  leto. Za vse informacije smo vam na voljo na naslovu Vrtca Vrhovci, Vrhovci c. XIX/10, Ljubljana ter tel. št. 01/ 2445 – 252.

Šolski sklad vodi upravni odbor v sestavi:

• Barbara Zonta, predsednica UO iz enote Brdo
  • Katarina Petronijević, predstavnica staršev iz enote Rožnik
  • Laura Žižek Kulovec, predstavnica staršev Iga Grudna
  • Gašper Pance, predstavnik staršev iz enote Vrhovci
  • Mojca Pelko, predstavnica vrtca iz enota Vrhovci
  • Mojca Tomše, predstavnica enote Tehnološki park
  • Katarina Bernik, predstavnica iz enote Vrhovci
  • Tatjana Sedej, predstavnica vrtca iz enote Brdo
  • Julijana Kerezović, predstavnica vrtca iz enote Rožnik, Iga Grudna

Način zbiranja sredstev:

• s prostovoljnimi prispevki preko položnice, zbiranje sredstev preko različnih dejavnosti (prireditve,…) in s prodajo izdelkov (voščilnic)
  • z nakazilom na tekoči račun vrtca s pripisom – za sklad

SI56 0126 1600 0000 767, s sklicem na št.: 29206

• s prispevki donacij in sponzorjev,
  • z najemnino za oddajanje vrtčevskih prostorov izvajalcem dodatnih dejavnosti v vrtcu.